Pokoje to nie tylko miejsce noclegu, ale najistotniejsza cześć całego pobytu!

dots

Rezydencja Pod Ochorowiczówką to obecnie jeden z najnowszych obiektów noclegowych w miejscowości Wisła, generalny remont został ukończony w 2014 roku. Położona jest na zboczach „Dzielnic”, w niedalekiej odległości od centrum miasta – zaledwie 1800 m od rynku, ale również w spokojniejszym zakątku - 150 metrów od głównej drogi. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, jak również chcących w ciągu kilkunastu minut znaleźć się na głównym deptaku. Nasza Rezydencja powstała, by zaoferować Państwu noclegi w szczególnym miejscu, w wysokim standardzie, ale i atrakcyjnej cenie. Swoją oryginalną nazwę „Pod Ochorowiczówką” zawdzięcza niezwykle wyjątkowej osobie - dr Julianowi Ochorowiczowi, który właśnie tutaj, w sąsiedztwie dawniej bywał, pracował i przyjmował swoich znakomitych gości takich jak Bolesław Prus, Maria Konopnicka, Władysław Reymont czy Maria Skłodowska-Curie z mężem Piotrem. Dlatego dziś obok jego zabytkowej willi i ku uczczenia jego pamięci zdecydowaliśmy się na nadanie tej ciekawej nazwy. Mamy nadzieję, że nazwa ta będzie się kojarzyć Państwu z mile spędzonym wolnym czasem, komfortem, wygodą oraz przede wszystkim ciepłą atmosferą naszych wnętrz. Rezydencja Pod Ochorowiczówką to nie jest zwykły hotel, pensjonat, willa, pokoje gościnne, czy kwatery prywatne, lecz wyjątkowe miejsce, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością, ponieważ wokół przygotowane są niezliczone atrakcje nie tylko w Wiśle, ale również w okolicznych miejscowościach takich jak: Ustroń, Brenna, Szczyrk, czy Istebna.

Wnętrze naszej Rezydencji urządzone jest komfortowo, by dać Państwu maksimum zadowolenia. Proponujemy Państwu noclegi w wygodnych pokojach z balkonami tradycyjnymi lub francuskimi, z których rozciągają się piękne widoki na beskidzkie góry i doliny. Rezydencja Pod Ochorowiczówką oferuje pokoje 2 osobowe z łazienkami i telewizorem. Na terenie całego obiektu bezpłatnie dajemy Państwu możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Dużym atutem naszego obiektu jest wielofunkcyjna sala nadająca się idealnie do przeprowadzenia małej konferencji, spotkania biznesowego, czy szkolenia. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy w sali zabawki, kredki, kolorowanki i kanały dziecięce w telewizji. Każde piętro w naszym obiekcie wyposażone jest w aneks z kuchenką mikrofalową, czajnikiem oraz niezbędnymi naczyniami. Dla zmotoryzowanych Gości przygotowaliśmy bezpłatne miejsca parkingowe usytuowane bezpośrednio przed obiektem.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z tego wszystkiego, co kryje w sobie Rezydencja Pod Ochorowiczówką to serdecznie zapraszamy. Czekamy na Państwa przez cały rok.

Patrycja i Wojtek Rozkoszny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami regionu: Muzeum Beskidzkie, Rezydencja Prezydenta RPObiekt wpisany do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie prowadzonej przez Burmistrza Miasta Wisły pod nr. 069
© 2013/2014 podochorowiczowka.pl / Projekt i Wykonanie strony creativity-design

Rezydencja Wisła, najatrakcyjniejsze noclegi w Wiśle, szkolenie Wisła, wypoczynek w Beskidach, Beskidzka 5 - Wisła, Ustroń, Szczyrk, Brenna, Istebna.
Tani nocleg Wisła, pokoje i kwatery w Wiśle, urlop w górach, wakacje w Wiśle, sylwester Wisła, majówka Wisła, walentynki w Wiśle.
Wisła noclegi w centrum, Wisła pokoje gościnne, Wisła kwatery prywatne, Wisła willa,Wisła pensjonat, Wisła apartamenty, Wisła Hotel, Wisła spanie, wolne miejsca noclegowe Wisła.